Znamy się na drewnie

PIĘKNY TARAS to marka należąca do firmy Merkur Polska, która pracuje na rynku od roku 2007 jako przedsiębiorstwo wielobranżowe, koncentrujące się na handlu produktami przemysłowymi oraz obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie dostaw materiałów budowlanych, konstrukcji drewnianych i wyposażenia wnętrz. Od wielu lat firma współpracuje z architektami oraz firmami wykonawczymi realizując ciekawe projekty indywidualne.

 

Kolejnym etapem rozwoju firmy jest wejście w nowy sektor rynku. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze dostawcami branży drzewnej, w tym z renomowanym TARTAKIEM TYBLE oraz innymi producentami specjalistycznych produktów drewnianych i pochodnych, w tym THERMO DREWNA, pod marką PIĘKNY TARAS oferowany jest kompleksowy pakiet wyjątkowych produktów wraz z usługami wykonawczymi i serwisowymi.  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i montażystą systemów tarasowych kompozytowych wiodących marekt na rynku: TWINSON INOUTIC oraz GAMRAT. Są to systemy najwyższej jakości oferujące deski tarasowe z 25 letnią gwarancją, nie wymagające konserwacji.Od ponad roku jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem desek kompozytowych i systemu tarasowego marki GAMRAT w Wielkopolsce – prowadzimy magazyn fabryczny. Produkty marki GAMRAT sa dostępne od ręki co ułatwia pracę firmom wykonawczym.

kerr-travers-atCZ7EAMVLo-unsplash
gregory-dalleau-_8oJQ_42a24-unsplash

Współpracujemy również z kilkoma znanymi firmami wykonawczymi w zakresie konstrukcji drewnianych, pokryć dachowych oraz architektami ogrodów i terenów zielonych. Nasi partnerzy handlowi i wykonawczy to renoma i solidność gwarantująca najwyższy standard projektów i wykonawstwa. Posiadamy również własne ekipy wykonawcze, które obsługują zlecenia w zakresie kompleksowej budowy tarasów każdego typu, montażu altan, pergoli, ogrodzeń drewnianych lub kombinowanych. Dysponujemy  zapleczem w zakresie projektowania i wykonania instalacji sanitarnych, wodnych, elektrycznych ogrodowych, odwodnień, drenażu gruntu i innych.

 

PIĘKNY TARAS to kompleksowe i wyjątkowe podejście do realizacji marzeń klienta. Nie oferujemy seryjnego i standardowego produktu dostępnego powszechnie w marketach budowlanych czy centrach ogrodniczych. Sami projektujemy na indywidualne potrzeby klienta tak, by każdy produkt był niepowtarzalny, doskonale dobrany i odpowiadał oczekiwaniom inwestora.  Nasze realizacje to prawdziwe rzemiosło, którego celem jest wkomponowanie unikalnych rozwiązań dla domu i ogrodu w architekturę istniejącego budynku i otoczenia. Każdy projekt to unikalny design i rozwiązanie techniczne, najwyższej jakości materiały oraz perfekcyjne wykonanie.

alliance
fsc_pl
instytut_pl
znak-ce
g
Skontaktuj się już dziś!