Osłony balkonowe

Maty wykonane z plecionych pasków z technorattanu (substytut naturalnych pasków ) mają szerokie zastosowanie zarówno w dekoracji balkonów w domach wielorodzinnych jak i tarasów, ogrodzeń, przepierzeń i innych elementów ogrodowych przy domach jednorodzinnych.

Technorattan to wysokiej jakości tworzywo odporne na warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, zmiany temperatur. Produkt jest całkowicie odporny na oddziaływanie promieni UV co powoduje, że maty/osłony nie blakną i nie zmieniają swoich pierwotnych kolorów. Atutem naszych produktów jest również to, że są łatwe w użytkowaniu i nie wymagają konserwacji. Maty można myć myjką ciśnieniową lub wodą z węża, zarówno gorącą jak i zimną wodą przy użyciu prawie wszystkich dostepnych środków czyszczących z wyłączeniem żrących. Szeroka paleta barw technrattanu to kolejny atut naszej oferty. Aktualnie dostępnych jest 15 kolorów!

Maty oferowane są w szerokościach: 90cm; 100cm; 110cm dla sklepów i centrów ogrodniczych – maty w rolkach po 20mb – ceny po złożeniu pisemnego zapytania lub kontakcie z naszym doradcą handlowym. Szczegółowe informacje u naszych doradców technicznych i handlowych!

g
Skontaktuj się już dziś!