Znamy się na drewnie

PIĘKNY TARAS to marka należąca do firmy Merkur Polska, która pracuje na rynku od roku 2007 jako przedsiębiorstwo wielobranżowe, koncentrujące się na handlu produktami przemysłowymi oraz obsłudze inwestycji budowlanych w zakresie dostaw materiałów budowlanych, konstrukcji drewnianych i wyposażenia wnętrz. Od wielu lat firma współpracuje z architektami oraz firmami wykonawczymi realizując ciekawe projekty indywidualne.

 

Kolejnym etapem rozwoju firmy było uruchomienie działalności w zakresie projektowania i wykonawstwa w zakresie tarasów kompozytowych i tarasów drewnianych z każdego rodzaju drewna, małej architektury ogrodowej, zadaszeń tarasowych, pergoli, gabinetów ogrodowych, przegród tarasowych dla domów szeregowych i bliźniaczych, tarasoli, ogrodzeń i innych elementów przydomowej dekoracji. Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy ze dostawcami branży drzewnej, w tym z renomowanym TARTAKIEM TYBLE oraz innymi producentami specjalistycznych produktów drewnianych i pochodnych, w tym THERMO DREWNA, pod marką PIĘKNY TARAS oferowany jest kompleksowy pakiet wyjątkowych produktów wraz z usługami wykonawczymi i serwisowymi.  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i montażystą systemów tarasowych kompozytowych wiodących marekt na rynku: TWINSON INOUTIC, GAMRAT, DLH, MEISEN oraz najnowszego systemu deski kompozytowej drugiej generacji LENTA. Są to systemy najwyższej jakości oferujące deski tarasowe charakteryzującymi się długimi okresami gwarancji aż do 25 lat, nie wymagające bieżącej konserwacji, zachowujące przez długie lata swój pierwotny wygląd. Nasi partnerzy handlowi i wykonawczy to renoma i solidność gwarantująca najwyższy standard projektów i wykonawstwa. Posiadamy własne ekipy wykonawcze, które obsługują zlecenia w zakresie kompleksowej budowy tarasów każdego typu, montażu altan, pergoli, ogrodzeń drewnianych lub kombinowanych. Dysponujemy  zapleczem w zakresie projektowania i wykonania instalacji sanitarnych, wodnych, elektrycznych ogrodowych, odwodnień, drenażu gruntu i innych.

kerr-travers-atCZ7EAMVLo-unsplash
gregory-dalleau-_8oJQ_42a24-unsplash

PIĘKNY TARAS to kompleksowe i wyjątkowe podejście do realizacji marzeń klienta. Każda inwestycja to spełnienie indywidualnych potrzeby klienta. Każda realizacja to doskonale dobrany produkt, który musi odpowiadać oczekiwaniom inwestora.  Nasze wykonawstwo to prawdziwe rzemiosło, którego celem jest wkomponowanie unikalnych rozwiązań dla domu i ogrodu w architekturę istniejącego budynku i otoczenia. Każdy projekt to unikalny design i rozwiązanie techniczne, najwyższej jakości materiały oraz perfekcyjne wykonanie.

alliance
fsc_pl
instytut_pl
znak-ce
g
Skontaktuj się już dziś!