PODŁOGi BALKONOWE / ZABUDOWA LOGGI

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu nowego wizerunku balkonu i loggi. Pomimo to, że są one nierozerwalnie związane z budynkami wielorodzinnymi mogą być miejscami wyjątkowymi dla swych użytkowników. Naszym celem jest stworzenie z balkonu czy loggi namiastki tarasu ogrodowego, który swoim klimatem będzie zachęcał do przebywania na nim i „cieszył oko” właściciela.

Oczekiwane efekty osiągamy dzięki zastosowaniu wielu elementów drewnianych oraz detali z kamienia, metalu i szkła.

Kluczowym elementem balkonu czy loggi jest podłoga. Nasza oferta pokryć podłogowych dedykowanych dla tych obszarów to:

  • deska tarasowa  drewniana naturalna – impregnowana (z różnych gatunków drewna)
  • deska kompozytowa (różne rodzaje) zarówno w formie tradycyjnej jak i panelowej
  • system płytek balkonowych drewnianych i z tworzyw sztucznych (łączenie na CLICK) – bez konieczności mocowania na stałe do podłoża, może być demontowana posezonowo,
  • maty balkonowe z termodrewna (podłoga nietrwale związana z podłożem, sezonowa, wygodna w użytkowaniu)

Podłoga drewniana na balkonie to poczucie ciepła, przytulności i komfortu. Odpowiednia impregnacja lub stosowana technologia termodrewna pozwala na bezproblemowe użytkowanie tego typu podłogi przez wiele lat. Zastosowanie mat z termodrewna lub płytek drewnianych typu CLICK pozwala na sezonowe rozkładanie (rozwijanie) podłogi i przechowywanie jej w garażu czy piwnicy w okresie zimowym. Stosujemy przede wszystkim podłoża olejowane, które są trwałe i łatwe w pielęgnacji. Przy właściwym użytkowaniu drewno jest praktycznie niezniszczalne.

Aby na balkonie czuć się komfortowo warto skorzystać z mat osłonowych wykonanych z techorattanu. To niezwykle praktyczne i trwałe rozwiązanie na lata. Odporne za warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV maty stanowią doskonałe uzupełnienie wizerunku nowoczesnego lub tradycyjnego balkonu czy loggi. OSłaniają nie tylko od wzroku sąsiadów, ale są świetnym zabezpieczeniem od wiatru, wody czy śniegu. Zapraszamy do szczegółowej oferty w zakładce: „OSŁONY BALKONOWE Z TECHNORATTANU”.

Ostateczny klimat balkonu można uzyskać poprzez zmianę wyglądu ścian elewacyjnych balkonu czy loggi. Stosujemy deski elewacyjne boazeryjne tradycyjne, półkokrągłe lub inne, projektowane na indywidualne zamówienie. Nowością jest oferta drewna elewacyjnego 3D pozwalająca uzyskać wyjątkowy efekt końcowy. Montaż paneli 3D z poziomie jak i w pionie daje spore możliwości aranżacji ścian.

g
Skontaktuj się już dziś!